Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwca 2024 r. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana .
szablony na bloga
Darmowe Szablony do bloga (html), które można dopasować także do myloga ebloga ownloga, fotobloga, mbloga i blog4u.

News


° Lubię to!

Autor: HTSZ, data: 07.01.2013, 20:32

. Fanpage
Jeżeli prowadzisz bloga z dostępem do kodu HTML (np. blogspot, mylog, ownlog, blog.pl, blox, wordpress) to zapraszam Cię na fanpejdż Blogowicza, gdzie zamieszczane są różne informacje na temat blogosfery oraz przydatne instrukcje.

Forum Bloggerów
Wiele porad i gotowych rozwiązań znajdziesz także na forum - szczególnie jeżeli prowadzisz bloga na blogger.com

Blog roku - konkurs
Kto z Was bierze udział w konkursie Blog roku 2012? Jak oceniacie jury? czy nagrody są ciekawe? a może nie startuje się tam dla nagród a dla sławy? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Zapraszam do dyskusji.

›› Skomentuj (1)° 9 lat Darmowych szablonów.

Autor: HTSZ, data: 27.04.2012, 17:44

. Dziewięć lat... szmat czasu za nami. Polska blogosfera rozwinęła się i zmieniła przez te lata dość mocno. Obecnie prócz tradycyjnych pamiętników mamy blogi szafiarskie, kulinarne, modowe - kobiety opanowują internet! ale mężczyźni nie są wcale z tyłu. Powstają strony z fachowymi treściami o telefonach, gadżetach, internecie czy też rozrywkowe wideoblogi (vlogi) na Youtube. W serwisach blogowych dominuje Blogspot (Google Blogger).

Projekt Blogowicz od dłuższego czasu nie ma zbyt wielu rąk do pracy, więc przeszedł w pewnego rodzaju uśpienie. Bez obaw jednak. Darmowe szablony są nadal dostępne i będą jeszcze przez długi czas. Możecie śmiało pobierać i cieszyć się brakiem reklam i limitu transferu. Jak długo potrwa hibernacja? To zależy od tego czy zgłosi się ktoś do pomocy - zapraszam chętnych do współpracy (szablony, dodatki, avatary)!

Przez ostatni rok przybywało tutaj około 4500 unikalnych użytkowników każdego miesiąca, którzy generowali prawie 5700 odwiedzin i około 28000 odsłon! To daje prawie 335000 odsłon od 27 kwietnia 2011 do dzisiaj. Jest to oczywiście prawie dwa razy mniej niż np. w 2008, ale i tak bardzo dziękuję za to, że pobieracie nasze szablony i służą Wam, aż do dzisiaj.

Obecnie pracuję nad szablonami dla Blogger i Wordpress. Zachęcam do zostawiania komentarzy pod tym wpisem lub na forum. Dajcie znać, które z naszych obecnych szablonów powinny zostać dopasowane pod Blogspota?

Napiszcie też od kiedy blogujecie i kiedy po raz pierwszy trafiliście na tę stronę z szablonami?

›› Skomentuj (6)° Jak rozpowszechnić bloga?

Autor: HTSZ, data: 26.04.2012, 20:07

. Blogi istnieją w Polsce już wiele lat i z każdym kolejnym przybywa nowych. Swoją przygodę z blogowaniem rozpoczynają coraz młodsi, którzy inspirują się swoimi idolami. Coraz częściej słyszy się ile to można zarobić na blogowaniu. Prawie każdy bloger chce być sławny. Rejestruje więc konto na serwisie blogowym, dodaje wpis i cisza. Pustka... co dalej? jak zdobyć popularność? jak sprawić by nasz blog był sławny?

W temacie => Co zrobić żeby blog stał się popularny? - przeczytacie porady innych blogerów i ich sposób na popularny i poczytny blog.

a jaki jest Wasz sposób na sukces? Jak udało się wypromować Wasze blogi? Zapraszam do dyskusji w komentarzach pod tym wpisem lub na forum.

›› Skomentuj (0)° 60 000 postów na forum w 6 lat.

Autor: HTSZ, data: 28.03.2012, 23:29

. Witam ponownie. Nie każdy z Was wie, ale wspominanie poniżej forum blogowe obchodzi właśnie swoje 6 lat. Oficjalny start odbył się na początku marca 2006. W tym roku, pod koniec marca przekroczyliśmy magiczną liczbę 60 tysięcy postów!

Dziękuję wszystkim, którzy budowali forum przez ostatnie lata i zapraszam Blogerów do budowania go przez kolejne :) Jest już ponad 3400 użytkowników, czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej społeczności.

›› Skomentuj (2)<< 2 z 30 >>


Wyszukiwarka


Dołącz do grupy blogerów na Facebooku


Polecane + szablony blogger/blogspot

Zbuduj stronę na WordPress
Narzędzie do budowania prostych stron, wizytówek, portfolio lub stron z zaawansowanymi układami i sekcjami wczytującymi galerie zdjęć, ofertę, formularze kontaktowe itp. Wszystko obsługuje się w edytorze wizualnym za pomocą dodawania i konfigurowania widżetów, ale z dostępem do kodu źródłowego.


Facebook & Google+

Promuj i polub Blogowicza na FB i G+1

Tutoriale


° Instrukcje na bloga - pomoc i porady
° Kurs Bloga - kurs obsługi panelu bloga
° Kurs HTML - dla początkujących
° Darmowe Blogi - gdzie założyć bloga?

° Konto WWW - jak zaіoїyć stronк na pliki
° obsługa FTP - jak wgrać pliki na serwer
° Muzyka na bloga - wstaw piosenkę na blog
° hasіo do bloga - zabezpiecz bloga
° Animowany Obrazek - migający button
° bLogowanie - zaloguj się na bloga
° darmowe aliasy - skróć adres swojej strony


Tematy z forum

zobacz wicej ›› forum blogowe

avatary - darmowe obrazki oceny blogów
o stronie | współpraca | reklama | disclaimer | polityka prywatności | kontakt
© Copyright by Blogowicz.info, Wrocław 2003-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie ze strony i pobieranie jej elementów oznacza akceptację Regulaminu.
Design: Weblove.pl