Dzisiaj jest czwartek, 18 lipca 2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta .
szablony na bloga
Darmowe Szablony do bloga (html), które można dopasować także do myloga ebloga ownloga, fotobloga, mbloga i blog4u.

News


° Najlepsza grupa dla blogerów

Autor: HTSZ, data: 01.06.2022, 10:14

. Jeżeli prowadzisz bloga na bloggerze i chcesz się dowiedzieć więcej o tej platformie, o tym jak skonfigurować panel bloga, dodać domenę niestandardową, włączyć google analytics lub moderowanie komentarzy, zmienić wygląd gadżetów na blogspocie albo zainstalować nowy szablon, to polecam moją edukacyjną grupę na fb o nazwie: Blogger Polska! - jest w niej już prawie 1000 użytkowników. Co miesiąc pojawia się kilka ciekawych dyskusji i pytań od użytkowników, na które odpowiadam w wolnym czasie.

Poza tym projekt Blogowicz skończył w tym roku 19 lat. Na chwilę obecną forum, dodatki i strona z szablonami działają już tylko jako archiwum. Szczególnie, że motywy tutaj udostępniane dopasowane były do starej platformy blogpl, po której nie ma już śladu. Istnieje możliwość odpłatnego dopasowania ich do Twojej platformy (blogspot, tumblr, wordpress), skontaktuj się w tej sprawie poprzez weblove.pl.

Co dalej z blogowiczem? Trwają rozmyślania w jakim kierunku ma to iść. Być może na 20 rocznicę uda się uruchomić zupełnie nowy projekt, w którym zebrane zostaną najlepsze rzeczy z archiwum i dodane całkiem świeże materiały, przede wszystkim na temat Bloggera. Do zobaczenia wkrótce!

›› Skomentuj (0)° 4 Nowoczesne szablony na Bloggera

Autor: HTSZ, data: 21.03.2017, 14:48

. Hej! Pora na wiosenne porządki na blogach! Od dzisiaj w Waszych kokpitach znajdziecie cztery nowe, darmowe szablony na Bloggera. Ekipa Blogspota bardzo się postarała i przygotowała nowoczesne wyglądy w 5 wariantach kolorystycznych. Dostępny jest także panel zarządzania, gdzie dostosujecie fonty, kolory i gadżety według własnego uznania. Nowe designy to: Contempo, Soho, Emporio i Ciekawy (org. Notable) - dostępne są oczywiście po polsku. Przetestujcie i dajcie znać na facebooku, google plus oraz wątku na forum jak Wam się podobają i który najbardziej. Komentując w internecie nie zapomnijcie o tagu #bloggerstyle.

›› Skomentuj (0)° Porady i oceny blogowe

Autor: HTSZ, data: 27.04.2014, 23:02

. Prowadzisz bloga i zastanawiasz się co sądzą o nim inni? Możesz zapytać blogerów i blogerki jak im się podoba Twoja strona. Co warto zmienić, poprawić, czego brakuje. Nie trzeba czekać w długich kolejkach na ocenę. Wystarczy założyć wątek na forum.

Porady blogowe

›› Skomentuj (2)° 7 lat forum i 70 tysięcy postów!

Autor: HTSZ, data: 05.03.2013, 06:01

. Wielkie dzięki! Przez ostatnie dwanaście miesięcy napisaliśmy na forum ponad 10 000 postów! Przez cały 2012 rok doszło ponad 2400 użytkowników i przekroczyliśmy już 5200 aktywowanych kont!

Największą grupę stanowią osoby posiadające konta na blogger.com. Dział "pomoc blogspot" zawiera już 521 porad blogowych związanych z tym systemem. Oprócz tego znajdziesz także tematy dotyczące blog.pl / WordPress oraz wielu innych, znanych serwisów (tumblr, ownlog, mylog).

Jeżeli szukasz ciekawych blogów i masz ochotę na dyskusję z innymi blogerami oraz blogerkami to załóż sobie darmowe konto i dołącz do naszej społeczności.

›› Skomentuj (0)<< 1 z 30 >>


Wyszukiwarka


Dołącz do grupy blogerów na Facebooku


Polecane + szablony blogger/blogspot

Zbuduj stronę na WordPress
Narzędzie do budowania prostych stron, wizytówek, portfolio lub stron z zaawansowanymi układami i sekcjami wczytującymi galerie zdjęć, ofertę, formularze kontaktowe itp. Wszystko obsługuje się w edytorze wizualnym za pomocą dodawania i konfigurowania widżetów, ale z dostępem do kodu źródłowego.


Facebook & Google+

Promuj i polub Blogowicza na FB i G+1

Tutoriale


° Instrukcje na bloga - pomoc i porady
° Kurs Bloga - kurs obsługi panelu bloga
° Kurs HTML - dla początkujących
° Darmowe Blogi - gdzie założyć bloga?

° Konto WWW - jak zaіoїyć stronк na pliki
° obsługa FTP - jak wgrać pliki na serwer
° Muzyka na bloga - wstaw piosenkę na blog
° hasіo do bloga - zabezpiecz bloga
° Animowany Obrazek - migający button
° bLogowanie - zaloguj się na bloga
° darmowe aliasy - skróć adres swojej strony


Tematy z forum

zobacz wicej ›› forum blogowe

avatary - darmowe obrazki oceny blogów
o stronie | współpraca | reklama | disclaimer | polityka prywatności | kontakt
© Copyright by Blogowicz.info, Wrocław 2003-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie ze strony i pobieranie jej elementów oznacza akceptację Regulaminu.
Design: Weblove.pl